top of page
תמונה של סלעים רחבים בצבעי סגול כתום

כתיבה מורגשת
כתיבה, עריכה, ליווי תהליכי יצירה 

תהליכי כתיבה ויצירה, כדרכם של תהליכים, מבקשים הקשבה, נוכחות, מיקוד, בהירות ומסגרת. הטקסט שלך, הפודקאסט, הספר, היצירה שלך - מבקשים ביטוי בעולם, רשות להיות במלואם, אך לא פעם עולים בדרך: קשיים בכתיבה, אתגרים בהנעה, שאלות של מיקוד ושיווק, תחושות הצפה, תקיעות, פחד, דחיינות. ברקע, החיים עצמם עושים את שלהם ומאתגרים את היצירה ואותך.
 

כאן אני נכנסת לתמונה. כאן אני מציעה לך יד תומכת, עין טובה, ניסיון ויצירתיות, מסגרת ותנועה. אשמח ללוות אותך במלאכת הכתיבה והעריכה וכל מה שקשור בה. בתהליך אישי שמותאם אליך, נצעד יד ביד מרעיון ומשאלה לתכנון ושלד, לתכנית עבודה, לכתיבה ועריכה, ליציאה לאור.

בתהליך העבודה המשותף שלנו נייצר מרחב ומסגרת מיטיבה לכתיבה, חיבור קשוב, ממלא השראה והתפתחות, שיאפשר לך לחוות נוכחות מיטיבה, לדייק את הכתיבה ואת היצירה, לנוע ולצאת לאור בדרכך ובקולך - ולא לבד.

אלו סוגי תהליכים אני מלווה?

photo-1465743079618-f6ac1ba1e52f-001_edited.jpg

אני מלווה מטפלות, מטפלים, יוצרות ויוצרים בתהליכי יצירה של פודקאסט, אתר, ספר, תסריט, קובץ שירים, קורס או סדנה וכל דבר שיש בו טקסט ויצירה. 
אלווה אותך בכתיבה ובעריכה, בפגישות בריינסטורמינג ואסטרטגית תוכן, ובפגישות פיתוח ויצירה. המטרה היא לייצר מסגרת עבודה קבועה ועקבית לכתיבה, עריכה וליווי.
נוכל להיפגש בהתחלה - כשיש לך רק רעיון כללי, כשעוד לא ברור, כשאין שלד, כשיש אי -ודאות לגבי התוכן, המבנה והצורה, אבל יש משאלה ברורה.
נוכל להיפגש לאורך הדרך - כשיש כבר שלד, מבנה, טקסטים ושירים, כשיש צורך במסגרת כתיבה ועריכה, במיקוד, בהירות, בהנעה כשהתהליך נתקע.
נוכל להיפגש גם בשלב היציאה לאור והפרסום - כשעולות שאלות כמו איך להוציא, האם להוציא, היכן ומה הכי מתאים, כשעולה צורך בליווי ותמיכה בהדסטארט או בכל שלבי הפרסום, ההפקה והיציאה לאור.

איך זה עובד? כמה זה עולה?

את מהלך העבודה נגבש יחד, לפי השלב הנוכחי ולפי הצרכים, היעדים והצעדים שגיבשנו יחד.
הליווי שלי זמין לך לאורך כל תהליך היצירה והכתיבה (כתיבה ועריכה, ליווי ומסגרת).
בנוסף, נוכל להיפגש בקליניקה לפי הצורך ולהתבונן על התהליך בכלים טיפוליים (התמקדות, קונסטלציה).

בשלב ראשון נשוחח ונכיר, נפרוס את המשאלות, הצרכים, החששות והחלומות, נאפיין ונבדוק: מה את צריכה? איפה אתה כרגע? מה תקוע ומה אפשר לקדם? מה התהליך והיצירה מבקשים? משם נמשיך: להיפגש, לתכנן, להתמקד, לכתוב ולערוך, לצאת לדרך, לעלות לאויר, לצאת לאור.

מסגרת העבודה שלי היא חודשית. לאורך שנים של ליווי תהליכי כתיבה ויצירה התבהר לי שוב ושוב שמסגרת קבועה עוזרת לך וגם לי לייצר קשר קרוב, עשייה עקבית ויעילה, פיתוח ונביעה, ובעיקר - תוצרים ותוצאות. ניתן לעבוד לפי שעות עבודה בודדות לצורך היכרות, פגישה תקופתית או פרויקט נקודתי, אך אני לא ממליצה על כך כדרך עבודה קבועה.

מחיר שעת עבודה
בתשלום לפי שעות עבודה בפועל, ללא התחייבות וללא תשלום מראש.
כמה עולה? 400 ש"ח לשעה.

בנק שעות חודשי  
מינימום 4 שעות חודשיות בתשלום מראש. 
כמה עולה? 1400 ש"ח לחודש.

אם עוברים את מכסת השעות המינימלית, משלימים לפי מחיר שעה יחסי.

ריטיינר חודשי - ליווי צמוד, קבוע, מורחב

ליווי צמוד ותומך לכל אורך החודש, לכתיבה, עריכה, בריינסטורמינג, תכנון, ייעוץ ועשייה ברוכה.
הליווי כולל עד 10 שעות עבודה בחודש, וזמינות שוטפת בוואטסאפ

בתשלום חודשי קבוע ובהתחייבות מראש לרבעון.
כמה עולה? 
3000 ש"ח לחודש.

מפגשי התמקדות וקונסטלציה משפחתית בקליניקה
ליוצרים וכותבים בתהליכי יצירה

מפגשי התמקדות וקונסטלציה משפחתית בקליניקה מיועדים ליוצרים וכותבים בתהליך יצירה אשר מבקשים לקבל נקודת מבט רחבה, לחקור לעומק קושי או נושא שעולים, לעורר תנועה ולקבל בהירות לגבי היצירה והתהליך היצירתי. 


באמצעות עבודה התמקדותית, עבודת קונסטלציה ועבודה עם ייצוגים נוכל להתבונן על המערכת ועל שדה היצירה בסקרנות ובהקשבה. ניתן ייצוג והכרה לכל החלקים שפועלים ומפעילים אותנו: היצירה, העלילה, הדמויות, הקהל, היוצר (ושדה חייו שרוחש במקביל), התהליך (זמן, כסף, שיווק, גורמים מעורבים) ומערכות היחסים בינינו לבינם.  

נוכל לקבוע סשנים בהתאם לצורך שלך - באופן חד פעמי כשצריך או אחת לתקופה קבועה במהלך תהליך היצירה שלך. אורך סשן הוא כשעה וחצי ומחירו 500 ש"ח כולל מע"מ.
הסשנים מתקיימים בקליניקה בדרך השלום תל-אביב, בשכונת ביצרון, קרוב לרכבת השלום.
אפשר גם בזום, כן. 

להרחבה אודות העבודה עם התמקדות וקונסטלציה בתהליכי יצירה וכתיבה

פגישות ייעוץ והכנה לקמפיין מימון המונים - הדסטארט
וליווי קמפיינים בהדסטארט

אם היצירה שלך בדרך לצאת לאור, אם את.ה בדרך לקמפיין הדסטארט, אשמח ללוות אותך בפגישות הכנה לקמפיין או בליווי צמוד לאורך הקמפיין. 

מתי לעלות לאויר? מה צריך להכין לפני? איך לכתוב את תוכן הקמפיין? איך להגדיר ולבנות את התשורות? כמה לגייס? כמה ימים להגדיר לקמפיין?  מתי צריך סרטון ומה צריך להיות בו? איך להכין את הקהל והמעגלים הקרובים? איך לשווק את הקמפיין במעגלים השונים? מה לעשות ומה לא לעשות? ובעיקר - איך להישאר בחיים ולעבור את זה בדרך הכי טובה שאפשר, עם נשימה, ולא לבד!
מזמינה אותך ליצור קשר. מסגרת העבודה היא בתעריף לפי שעות בודדות או בנק שעות כמפורט למעלה בחבילות ומחירים.

"פינוי מרחב" - פגישה קצרה ממוקדת למיקוד והנעה

איפה את.ה כרגע בתהליך? בעסק? בשיווק? בכתיבה? על מה את עובדת? עם מה אתה תקוע?
בפגישה טלפונית קצרה וממוקדת בת חצי שעה נעשה סדר ובהירות, נפנה "מוקשים" ואתגרים, נגדיר את הצעדים הבאים ומה כדאי וצריך לעשות. כדי להתקדם, אתן לך משימות או הצעות לכתיבה בהתאם למה שמבקש לנוע ולצאת לפועל. אפשר לדבר באופן כללי או באופן ממוקד על משימה או טקסט שאת.ה רוצה לקדם.
מניסיוני, אלו פגישות שלא רק עושות סדר בבלגן אלא גם מצליחות להניע, במיוחד אם עושים אותן באופן קבוע אחת לשבוע או שבועיים.

מחיר פגישת "פינוי מרחב" ממוקדת - 250 ש"ח.

פוסטים אחרונים בנושא תהליכי כתיבה ויצירה

bottom of page